Послуги Колл Центра | Прозвон | ARCE Contact Center

ДЗВІНКИ CALL TO ACTION (CTA)

Call to Action (з англ. – заклик до дії, CTA) – це маркетинговий термін, що вживається для негайної відповіді або стимулювання негайного продажу. CTA найчастіше відноситься до використання слів або фраз, які можуть бути включені до сценарію продажу, рекламних повідомлень або веб-сторінки, які спонукають споживачів робити швидкі дії.

Цю послугу також прирівнюють до «Outbound Call Center» або «вихідні дзвінки в контакт-центрі».

Головне завдання, яке стоїть перед колл-центром – гарантоване залучення нових клієнтів до вашої компанії (послуг і товарів), а також: інформування про акції, продукти, уточнення адрес – активізація та актуалізація бази клієнтів. Мета на прикінці одна – закликати потенційного клієнта до дії – call to action – та сформувати для вас готовий список «гарячих» клієнтів.

Досвідчені співробітники контактного центру, надаючи цю послугу, допоможуть зробити дослідження ринку, проведуть опитування клієнтів, призначать зустрічі та багато іншого – за Вашим запитом.

Ця послуга – гарантований спосіб завоювання довіри та лояльності клієнтів, як у секторі B2B, так і в B2C. З кожним клієнтом досвідчений агент під час дзвінка вибудовує якісну комунікацію, згідно заздалегідь прописаним скриптам. Багаторічний досвід у написанні скриптів – алгоритмів питань/відповідей у подібних діалогах, дозволяє співробітникам ARCE Contact Center швидко завоювати довіру клієнтів у будь-яких сегментах ринку. Ми можемо запропонувати перевірені варіанти діалогів, у тому числі, продажів, які пишуться на основі запитів під кожного замовника та відповідно до специфіки проекту.

Холодні дзвінки – це довго та витратно для будь-якої компанії, якщо робити все внутрішніми ресурсами. Вам необхідно буде навчити своїх менеджерів спеціальним навикам продажів, роботі з запереченнями, стресостійкості. Адже кожен «холодний» дзвінок – це перший контакт з вашим потенційним клієнтом. Навіть в разі відмови та відсутності продажу у клієнта має залишатись хороше враження про вашу компанію, а це думка сформує лояльність.

Call-центр ARCE може обробляти понад 5000 дзвінків на день по вашому проекту – в результаті ви швидко отримуєте якісний результат у вигляді переліку електронних, мобільних адрес і будь-яких інших необхідних контактів клієнтів, вже готових до покупки ваших послуг і товарів.

Скориставшись послугою «Дзвінки Call to Action, ACT» або «Активізація баз даних» в ARCE Contact Center, ви отримуєте:


Замовити послугу

Послуги Колл Центра | Прозвон | ARCE Contact Center

Спасибо!

Мы перезвоним вам в течение суток

Есть задача, связанная с телефонными звонками?

Оставьте заявку и мы перезвоним вам в течение суток

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!