Контакт Центр | ARCE Call Center | Лидогенерация

КОЛЛ-ЦЕНТР ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ

Лідогенерація (англ. Lead generation) – це елемент лід-менеджменту, маркетингова тактика, спрямована на пошук потенційних клієнтів із певними контактними даними.

Лід – lead, перекладається з англійської, як зачіпка, доказ, прив’язка. Цільовий лід – це потенційний клієнт, який тим чи іншим чином відреагував на маркетингову комунікацію. Наприклад, це людина, яка від свого імені або в якості представника компанії проявляє певний інтерес до вашої продукції/послуг і у майбутньому може укласти угоду з продавцем.

Терміном «лід» стало прийнято позначати контакт потенційного клієнта, отриманий для подальшої менеджерської роботи з клієнтом. Цей контакт складають дані про потенційного клієнта, які можна використовувати в подальшому при роботі з цим клієнтом відповідно до ваших цілей.

Якими бувають ліди?

При цьому, важливо розрізняти, так звану «температуру» лідів.

Холодні ліди – це лише зачіпка, мінімальні контактні дані потенційного клієнта: e-mail, номер телефону, сторінка в соціальних мережах тощо – все, за що можна зачепитись, щоб у майбутньому перетворити потенційного клієнта на реального.

Теплі або гарячі ліди – це контакти вже готових до покупки клієнтів. Теплий лід – це зацікавлений покупець, який поки що не визначився (marketing qualified leads). А прикладом гарячого ліда може служити клієнт, який позитивно відреагував на дзвінок менеджера та висловив явну зацікавленість у вашій компанії, послугах або товарах.

Важливо

Отримуючи базу лідів за фактом замовлення даної послуги в аутсорсинговому контакт-центрі, важливо звернути увагу на характер цієї бази. Те, як ліди конвертуються у реальних клієнтів, показує, по-перше, наскільки якісну аудиторію привів ваш партнер-колл-центр і, по-друге, наскільки ефективно менеджери попрацювали з лідами, чи підготували їх дії клієнтів до продажу.

Послуга Колл-центр Лідогенерація реалізується за допомогою Телемаркетингу. Шляхом обдзвону холодної бази номерів досвідчені менеджери з продажу – співробітники контакт-центру актуалізують дані та знаходять зацікавлених клієнтів.

Чому лідогенерацію ефективніше замовляти в аутсорсинговому колл-центрі?

Через те, що досвідчений та успішний на ринку call-центр має достатню кількість персоналу, технічне оснащення, а також професійних продавців. Далеко не кожна компанія може дозволити собі внутрішній контакт-центр, на обдзвони великих баз власними силами можуть піти місяці, а навчання продавців і витрати на телефонію, техніку та оренду приміщення виллються у величезні суми. Професійний зовнішній колл-центр виконає завдання по збору лідів набагато швидше, так як це його пряма послуга, а оператори вже досвідчені та навчені.

При виборі партнера, зверніть увагу на те, скільки років працює call-центр на ринку, наскільки успішні його попередні проекти, яка у нього кількість персоналу та обладнаних робочих місць. Від всього цього залежить швидкість, якість і вартість отриманої вами бази лідів. Наприклад, потужності ARCE Contact Center дозволяють обробляти на день понад 5000 контактів.

Важливо враховувати, що наявність у контакт-центру в попередніх кейсах реалізованих проектів співробітниками inbound (вхідні лінії), не є гарантією того, що цей колл-центр зможе успішно реалізувати вам проект лідогенераціі. Тому що в даному випадку мова піде про послугу outbound – вихідні дзвінки. А це окремі скіли для роботи з холодної базою клієнтів. Адже кожен «холодний» дзвінок – це перший контакт з вашим потенційним клієнтом. Навіть у разі відмови та відсутності продажу, у клієнта має залишитись хороше враження про вашу компанію, що сформує можливу покупку в майбутньому.

В ідеалі, досвідчений менеджер зможе змінити холодний лід на гарячий. Для цього він повинен володіти високими навиками комунікації, вміти працювати з запереченнями, бути стресостійким тощо. І таких менеджерів має бути багато, щоб за короткий термін обробляти великі масиви контактів.

Ми будемо раді запропонувати вам свої послуги аутсорсингового контакт-центру ARCE, тому що маємо величезний успішний досвід роботи з компаніями – лідерами ринку, з великим міжнародним, а також середнім і малим бізнесом. Ми вже понад 10 років на ринку – з 2007 року і маємо в своєму розпорядженні серйозні потужності для роботи – наші досвідчені оператори-менеджери з продажу професійно обробляють холодні бази, перетворюючи їх на гарячі.

А завдяки успішно побудованим бізнес-процесів ми можемо запропонувати вам привабливі ціни за свої послуги. Вам не потрібно нічого робити – лише озвучити завдання та отримати гарячу базу готових до покупки клієнтів.

Замовити послугу

Контакт Центр | ARCE Call Center | Лидогенерация

Спасибо!

Мы перезвоним вам в течение суток

Есть задача, связанная с телефонными звонками?

Оставьте заявку и мы перезвоним вам в течение суток

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!